Tags Posts tagged with "mazhoranca kalon mes kaosit “Bastet” dhe ligjin për festat zyrtare"

Tag: mazhoranca kalon mes kaosit “Bastet” dhe ligjin për festat zyrtare

Bilbila, zhurmues dhe pankarta/ Përfundon pas vetëm 12 minutash seanca plenare,...

Ka përfunduar pas vetëm 12 mitash seanca plenare e kësaj të enjteje. Deputetët e opozitës tentuan të bllokojnë punën e Kuvendit duke bllokuar foltoren...