Tags Posts tagged with "Mark Marku i kthehet Çlirim Gjatës dhe Oerd Bylykbashit: Jeni një m*t dhe hani m*tin tuaj"

Tag: Mark Marku i kthehet Çlirim Gjatës dhe Oerd Bylykbashit: Jeni një m*t dhe hani m*tin tuaj

Debat i fortë/ “Ti gjuan me gurë e nuk mban përgjegjësinë”,...

Debat i ashpër në emisionin “Opinion”, mes profesorit Mark Marku, i cili u dorëhoq nga mandati si deputet i PD pas fitores në Lezhë...