Tags Posts tagged with "Malltezi publikon fotot: Rama"

Tag: Malltezi publikon fotot: Rama

Malltezi publikon fotot: Rama, çoje ‘Gjushin’ në burg

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD Abi Malltezi ka postuar disa fotografi të ndërtimeve në Durrës e rrethina dhe shprehet se të tilla...