Tags Posts tagged with "lëndohet edhe një futbollist i Kombëtares shqiptare"

Tag: lëndohet edhe një futbollist i Kombëtares shqiptare

Problem i ri për Panuccin, lëndohet edhe një futbollist i Kombëtares...

Mesfushori që aktivizohet te Puskas Akademi në Hungari u paraqit i dëmtuar dhe pas konsultave me stafin mjekësor u vendos që 23-vjeçari të kthehet...