Tags Posts tagged with "Kur dalin biletat në shitje të Euro2024 dhe dy anët e shortit të 2 dhjetorit për Shqipërinë"

Tag: Kur dalin biletat në shitje të Euro2024 dhe dy anët e shortit të 2 dhjetorit për Shqipërinë

Kur dalin biletat në shitje të Euro2024 dhe dy anët e...

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka siguruar kualifikimin në “Euro 2024” dhe tifozët shqiptarë do të kenë mundësinë që të shijojnë përsëri pjesëmarrjen e kuqezinjve...