Tags Posts tagged with "Kryeministër edhe ministër i jashtëm"

Tag: Kryeministër edhe ministër i jashtëm

Kryeministër edhe ministër i jashtëm, precedentët në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se do të jetë edhe Ministër i Jashtëm, pasi Kreu i Shtetit nuk dekretoi shkarkimin e Ditmir Bushatit dhe...