Tags Posts tagged with "Kreu i Shtetit sot në konferencë për shtyp"

Tag: Kreu i Shtetit sot në konferencë për shtyp

Vizita e Venecias në Tiranë/ Meta dhe Basha takim, Kreu i...

  Kreu i Shtetit, Ilir Meta, do të dalë në një konferencë për mediat në mbyllje të vizitës faktmbledhëse  të delegacionit të Venecias në Tiranë. Mësohet...