Tags Posts tagged with "Kreu i LDE Galdini: Rama platformë kontrolli"

Tag: Kreu i LDE Galdini: Rama platformë kontrolli

Kreu i LDE Galdini: Rama platformë kontrolli, jo qeverisjeje!

Partia aleate e PD, LDE - Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë ka reaguar sot nëpërmjet një deklarate për shtyp të lëshuar nga Kryetari...