Tags Posts tagged with "Kosova mbetet e izoluar"

Tag: Kosova mbetet e izoluar

Thaçi me Biden: Pa Demarkacion dhe Asociacion, Kosova mbetet e izoluar

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi thotë se pa Demarkacionin dhe Asociacionin Kosova do mbetet e vetme dhe e izoluar. Kështu ka deklaruar ai pas takimit...