Tags Posts tagged with "Kontrollet në shkolla"

Tag: Kontrollet në shkolla

Kontrollet në shkolla, dy persona kapen me thika, ndërhyn Policia

Policia e Durrësit ka sekuestruar dy armë të ftohta dhe një pistoletë imituese, teksa ka vene ne pranga nje person dhe dy të tjerë...