Tags Posts tagged with "komuniteti shqiptar në Ukrainë sensibilizohet me të prekurit nga tërmeti"

Tag: komuniteti shqiptar në Ukrainë sensibilizohet me të prekurit nga tërmeti

Tragjedia e 26 nëntorit, komuniteti shqiptar në Ukrainë sensibilizohet me të...

Pas tragjedisë që përfshiu Shqipërinë mëngjesin e së martës, ku një tërmet i fuqishëm goditi vendin dhe shkaktoi 51 viktima e mbi 900 të...