Tags Posts tagged with "Kombëtarja shqiptare humb pozicione në renditjen e FIFA-s"

Tag: Kombëtarja shqiptare humb pozicione në renditjen e FIFA-s

Ndikuan dy barazimet e fundit, Kombëtarja shqiptare humb pozicione në renditjen...

Shqipëria mbylli muajin nëntor me dy barazime ato ndaj Moldavisë dhe Ishujve Faroe, sfida të vlefshme për kualifikueset e Euro 2024. Kuqezinjtë arritën objektivin...