Tags Posts tagged with "“Kam refuzuar Anglinë”"

Tag: “Kam refuzuar Anglinë”

“Kam refuzuar Anglinë”, deklarata e Mourinho-s “tërbon” mediat në ishull

Në Angli, mediat këtë të premte, kishin si protagonistë në faqet e para Roy Hodgson dhe Jose Mourinho-n. Trajneri i Crystal Palace është shtruar...