Tags Posts tagged with "jo qeverisjeje!"

Tag: jo qeverisjeje!

Kreu i LDE Galdini: Rama platformë kontrolli, jo qeverisjeje!

Partia aleate e PD, LDE - Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë ka reaguar sot nëpërmjet një deklarate për shtyp të lëshuar nga Kryetari...