Tags Posts tagged with "ja sa zbresin temperaturat"

Tag: ja sa zbresin temperaturat

Parashikimi i motit: Nesër dita më e ftohtë, ja sa zbresin...

Masat ajrore të ftohta dhe të thata vijojnë ndikimin e tyre duke bërë që moti i kthjellët të jete preznet deri në orët e...