Tags Posts tagged with "ja pse ?!"

Tag: ja pse ?!

Bimë e shenjtë/ Vendosni një gjethe dafine në portofol, ja pse

Gjethja e dafinës është konsideruar një bimë e shenjtë për mijëra vjet. Është një shtesë e shkëlqyer për pjatat, i jep ushqimit një aromë...

Luani “shpallet” shenja më e urryer e horoskopit, ja pse

Disa mund të thonë se Virgjëresha është më e urryera, të tjerë do të thonë se janë Binjakët për “dyfytyrësinë” e tyre dhe disa...

Këto janë shenjat e horoskopit që vuajnë nga vetëvlerësimi i ulët,...

Në këtë artikull do t’ju zbulojmë cilat shenja vuajnë nga vetëvlerësimi i ulët. Motivi? Nuk kanë shumë besim tek vetja dhe tentojnë të mendojnë...

Hani sa më shumë rrush në vjeshtë, ja pse!

Një nga frutat më të shëndetshme dhe me më shumë dobi për organizmin është rrushi. Nuk ka rëndësi gjinia apo mosha juaj, konsumimi i rreth...

Studim: Filmat dramatikë kanë efekt pozitiv në trurin tonë, ja pse

“Lista e Shindlerit”, “Jeta është e bukur” dhe “Filadelfia”, janë disa nga filmat më të trishtë që kemi parë dekadat e fundit. S’ka dyshim...

Mos i gjuani lëvoret e qepës, ja pse

Shumica e njerëzve nuk e dinë se lëkura dhe lëvoret e shumë frutave dhe perimeve janë përplot antioksidantë dhe ushqyes të tjerë përfitues për...

Volkswagen vetura të reja me çmim të ulët, ja pse ?!

Sipas Bloomberg, Volkswagen do të ju ofroj blerësve të saj vetura të reja me çmime të volitshme për shkak të skandalit të saj të...