Tags Posts tagged with "ja pse (Foto)"

Tag: ja pse (Foto)

Dafina Zeqiri shtrohet në spital, ja pse (Foto)

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga artistet shqiptare që preferon të pikturojë trupin e saj me tatuazhe dhe duhet thënë se këto e bëjnë...