Tags Posts tagged with "ja ku do ta shohim moderatoren"

Tag: ja ku do ta shohim moderatoren

Xhemi Shehu rikthehet në Top Channel, ja ku do ta shohim...

  Xhemi Shehu duket se do të rikthehet në Topl Channel, dhe për këtë, i “rrëshqiti” goja ish kolegut të saj, Salsano Rrapi. I ftuar në...

Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren

Është përfolur vazhdimisht në media rreth rikthimit të Marina Vjollcës në ekran, mirëpo asnjëherë nuk është konfirmuar. Moderatorja i ka munguar ekranit prej 2...