Tags Posts tagged with "ja bëma e fundit (Foto)"

Tag: ja bëma e fundit (Foto)

Nxehet situata mes Çiljetës dhe Alban Hoxhës, ja bëma e fundit...

Prej një kohe të gjatë për këngëtaren Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit, Alban Hoxha aludohet për një lidhje dashurie, e cila nuk është...