Tags Posts tagged with "INTERVISTA/ Mbesa e ish-Presidentit bashkëjetesë me modelen e “Playboy”: Jam e lirë dhe pa turp"

Tag: INTERVISTA/ Mbesa e ish-Presidentit bashkëjetesë me modelen e “Playboy”: Jam e lirë dhe pa turp

INTERVISTA/ Mbesa e ish-Presidentit bashkëjetesë me modelen e “Playboy”: Jam e...

Mbesa-Nishanit-Beniada Nishani1okModelja nga Durrësi, Beniada Nishani, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e fotografëve big dhe regjisorëve në...