Tags Posts tagged with "Icardi kalon vizitat mjekësore dhe bashkohet me ekipin e ri"

Tag: Icardi kalon vizitat mjekësore dhe bashkohet me ekipin e ri

Icardi kalon vizitat mjekësore dhe bashkohet me ekipin e ri

Pas muajsh përplasjesh me Interin, tashmë “telenovela” Icardi duket drejt përfundimit Mauro Icardi sezonin e ri do të veshë fanellën e PSG-së. Wanda Nara së bashku...