Tags Posts tagged with "i tërheqin me forcë mikrofonin"

Tag: i tërheqin me forcë mikrofonin

“Dilni përjashta!”/ Debate te “Media”, Bardhi dhe Noka i shkojnë te...

“Po i shërben Edi Ramës”. Me këto akuza i janë drejtuar Flutura Açkës, deputetët e PD-së, Flamur Noka dhe Gazment Bardhi sot në Komisionin...