Tags Posts tagged with "I mbyllën faqen me mijëra fansa"

Tag: I mbyllën faqen me mijëra fansa

I mbyllën faqen me mijëra fansa, ja si reagon Blendi Fevziu

“Facebook” ka rregullat e veta dhe në bazë të tyre vendosi të mbyllë faqen e “Opinion.al” të gazetarit Blendi Fevziu që mesa duket i...