Tags Posts tagged with "humbin jetën 2 persona. Pezullohen shkollat"

Tag: humbin jetën 2 persona. Pezullohen shkollat

Greqia goditet nga moti i keq, humbin jetën 2 persona. Pezullohen...

  Fenomeni “Geroni”, një stuhi me shira rrëmbyese, erëra të forta dhe ulje temperature ka përfshirë gjatë natës Greqinë. Dëme të shumta janë shënuar në...