Tags Posts tagged with "Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars"

Tag: Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars

Historia e konflikteve mes Noizyt dhe Babastars

Noizy dhe Babastars janë përleshur me armë sot në Prishtinë. Tre persona janë arrestuar ndërsa mësohet se i plagosuri është reperi Noizy. Historia e konflikteve mes...