Tags Posts tagged with "historia e 11 vjeçares prek presidentin maqedonas"

Tag: historia e 11 vjeçares prek presidentin maqedonas

Shokët dhe shoqet e ngacmonin se ishte me sindromën “Down”, historia...

Një xhest i vogël, por me një vlerë të madhe humane. Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski ka shoqëruar për në shkollë një...