Tags Posts tagged with "hidhet nga terminali i Rinasit"

Tag: hidhet nga terminali i Rinasit

Emigranti vetëvritet në aeroport, hidhet nga terminali i Rinasit

Një emigrant shqiptar ka kryer një akt vetëvrasje ditën e sotme në Aeroportin e Rinasit, teksa ka hipur në një lartësi të konsiderueshme dhe...