Tags Posts tagged with "grabitësi me armë i befason të gjithë. Gruaja i dorëzon"

Tag: grabitësi me armë i befason të gjithë. Gruaja i dorëzon

VIDEO/ Panik në farmaci, grabitësi me armë i befason të gjithë....

Nje ngjarje e pazakonte ajo qe ka ndodhur gjate nje grabitjeje ne nje farmaci ne Brazil. Grabitesit e aramtosur kane hyre me shpejtesi dhe kane...