Tags Posts tagged with "Genci: Çdo ditë e jona është festë"

Tag: Genci: Çdo ditë e jona është festë

Publikon foto nga pushimet me Enin, Genci: Çdo ditë e jona...

Janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Fjala është për Genc Prelvukajn dhe Eni Koçin, të cilët po...