Tags Posts tagged with "“Gati të lë mandatin”"

Tag: “Gati të lë mandatin”

“Gati të lë mandatin”, vajza e Azem Hajdarit: Bashkë me studentët

Vajza e liderit të Lëvizjes Studentore Rudina Hajdari ka deklaruar se është e gatshmë të lërë mandatin si dhe iu ka bërë thirrje demokratëve...