Tags Posts tagged with "Gafa e Francës"

Tag: Gafa e Francës

Gafa e Francës, probleme me himin kuqezi

Ka startuar në këto momente në “Stade de France” përballja mes kampionëve të botës dhe Shqipërisë te drejtuar nga Edi Reja, që ka vendosur...