Tags Posts tagged with "FOTOT/ Kush janë vëllezërit Kusi"

Tag: FOTOT/ Kush janë vëllezërit Kusi

FOTOT/ Kush janë vëllezërit Kusi, në kërkim për vrasjen e Indrit...

“BalkanWeb” siguron fotot e dy vëllezërve Kusi, të shpallur në kërkim për vrasjen e 26-vjecarit, Indrit Çelaj. Griseldo dhe Albano Kusi u shpallën në...