Tags Posts tagged with "FOTOT/ Angela Martini mohon divorcin me milionerin e dënuar me 5 vite burg: Ai ka marrë jo thjesht një grua"

Tag: FOTOT/ Angela Martini mohon divorcin me milionerin e dënuar me 5 vite burg: Ai ka marrë jo thjesht një grua

FOTOT/ Angela Martini mohon divorcin me milionerin e dënuar me 5...

Anxhela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu. Ky i fundit...