Tags Posts tagged with "Foto- detaje/ Si u terrorizua me plumba familja e gazetares"

Tag: Foto- detaje/ Si u terrorizua me plumba familja e gazetares

Foto- detaje/ Si u terrorizua me plumba familja e gazetares, brenda...

Një ngjarje e rëndë dhe tronditëse u shënua sot në periferi të Tiranës, në fshatin Domje. Rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm në...