Tags Posts tagged with "FOTO/ Çfarë i dhuroi Joe Biden"

Tag: FOTO/ Çfarë i dhuroi Joe Biden

FOTO/ Çfarë i dhuroi Joe Biden, Majlinda Kelmendit?

Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden ka dekoruar me Stemën Shtetërore kampionen olimpike, Majlinda Kelmendi. Biden ka mbërritur sonte në Kosovë dhe...