Tags Posts tagged with "femrat apo meshkujt?"

Tag: femrat apo meshkujt?

Kush janë më xhelozë, femrat apo meshkujt?

Sipas një studimi të ri, femrat dhe meshkujt janë xhelozë për arsye të ndryshme. Studimi zbulon edhe se femrat janë pak më xheloze se...