Tags Posts tagged with "Ermal Fejzullahu ka dy fjalë për ‘sherrin’ mes Sabriut dhe Florit"

Tag: Ermal Fejzullahu ka dy fjalë për ‘sherrin’ mes Sabriut dhe Florit

Ermal Fejzullahu ka dy fjalë për ‘sherrin’ mes Sabriut dhe Florit

Ditë më parë bëri bujë në medie një deklaratë e Sabri Fejzullahut, ku foli për klikimet e bleme të artistëve. Sabri Fejzullahu teksa foli...