Tags Posts tagged with "Emri/ Ndahet papritur nga jeta zyrtari i lartë i Policisë"

Tag: Emri/ Ndahet papritur nga jeta zyrtari i lartë i Policisë

Emri/ Ndahet papritur nga jeta zyrtari i lartë i Policisë

Ndahet papritur nga jeta Zv.Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Z. Agim Hysi. Lajmin e ka bërë publik vetë institucioni...