Tags Posts tagged with "e thotë troç sa paguhet në një koncert! [FOTO]"

Tag: e thotë troç sa paguhet në një koncert! [FOTO]

Valdrin Sahiti ia zbulon të gjitha SEKRETET Elvana Gjatës, e thotë...

Valdrin Sahiti së fundmi ka qenë i ftuar në emision ‘Xing’ me Ermal Mamaqin, i cili ka folur për sukseset e tij dhe shoqërinë...