Tags Posts tagged with "e panë dhe fëmijët"

Tag: e panë dhe fëmijët

Edukatorja nga Korça: Drejtoresha më tërhoqi zvarrë nëpër shkallë, e panë...

Edukatorja Suzana Braimllari, e cila u dhunua mbrëmjen e djeshme nga drejtoresha e kopshtit ku punon, pasi ka denoncuar rastin në polici dhe ka...