Tags Posts tagged with "Dule dhe Ndoka"

Tag: Dule dhe Ndoka

ZBARDHET marrëveshja e plotë e koalicionit opozitar/ Çfarë firmosën, Mediu, Duka,...

Zbardhet marrëveshja e plotë që po firmoset sot nga partitë opozitare me qëllim krijimin e një koalicioni. Deri më tani marrëveshjen e kanë firmosur,...