Tags Posts tagged with "djali në Tiranë në gjendje shoku"

Tag: djali në Tiranë në gjendje shoku

Theri gruan, vetë u hodh nga ballkoni! Vajza kryen varrimin e...

Familjarë, miq dhe të afërm kanë përcjellë për në banesën e fundit pasditen e djeshme çiftin Daut dhe Lule Gjokola. Djali i tyre, i cili...