Tags Posts tagged with "Dita sot vetëm me reshje shiu"

Tag: Dita sot vetëm me reshje shiu

Dita sot vetëm me reshje shiu

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë territorin gjatë paradites. Më të dendura paraqiten në ekstremet Veri-Jug duke gjeneruar shira të përkohshëm. Ndërsa mesdita sjellë shtrirje...