Tags Posts tagged with "“Dilni përjashta!”/ Debate te “Media”"

Tag: “Dilni përjashta!”/ Debate te “Media”

“Dilni përjashta!”/ Debate te “Media”, Bardhi dhe Noka i shkojnë te...

“Po i shërben Edi Ramës”. Me këto akuza i janë drejtuar Flutura Açkës, deputetët e PD-së, Flamur Noka dhe Gazment Bardhi sot në Komisionin...