Tags Posts tagged with "“Deti”"

Tag: “Deti”

“Deti, noti dhe zhytja”, Grida Duma poston foton nga pushimet: Refleks...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma poston një foto nga pushimet në profilin e saj në Instagram. Ajo ka zgjedhur detin këtë vërë, ku...

“Deti”, Meta: Vija e kuqe është vendimi i Kushtetueses. Nuk bëhem...

Presidenti Ilir Meta deklaroi se vendimi i Gjykatës Kushtetuese pas marrëveshjes së detit në vitin 2009, është vija e kuqe e detyrueshme për t’u...