Tags Posts tagged with "detaje nga sherri i dhunshëm mes Princ Lekës dhe Elia Zaharias në sy të vajzës"

Tag: detaje nga sherri i dhunshëm mes Princ Lekës dhe Elia Zaharias në sy të vajzës

“Me goditi me statujë”, detaje nga sherri i dhunshëm mes Princ...

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me sherrin e dhunshëm që përfshihu Princ Lekën, ish-bashkëshorten e tij, aktoren Elia Zaharia dhe babanë e saj....