Tags Posts tagged with "Detaje/Konflikti i përgjakur mes të dashurit të Elvanës dhe Ervis Martinit"

Tag: Detaje/Konflikti i përgjakur mes të dashurit të Elvanës dhe Ervis Martinit

Detaje/Konflikti i përgjakur mes të dashurit të Elvanës dhe Ervis Martinit

Policia ka identifikuar autorët e ngjarjes së rëndë që ndodhi mbrëmë në një lokal në zonën e Bllokut në Tiranë, ku një person mbeti...