Tags Posts tagged with "deklarata e Mourinho-s “tërbon” mediat në ishull"

Tag: deklarata e Mourinho-s “tërbon” mediat në ishull

“Kam refuzuar Anglinë”, deklarata e Mourinho-s “tërbon” mediat në ishull

Në Angli, mediat këtë të premte, kishin si protagonistë në faqet e para Roy Hodgson dhe Jose Mourinho-n. Trajneri i Crystal Palace është shtruar...