Tags Posts tagged with "Dashamir Shehi tregon kujtimet me Fatos Baxhakun: Të tjerët u bënë me shofer"

Tag: Dashamir Shehi tregon kujtimet me Fatos Baxhakun: Të tjerët u bënë me shofer

Dashamir Shehi tregon kujtimet me Fatos Baxhakun: Të tjerët u bënë...

Shehi shkruan se është larg dhe nuk mundi të shkonte dot në varrimin e gazetarit, por i ka nisur disa fjalë. Ish-deputeti Dashamir Shehi, me...