Tags Posts tagged with "Cozman flet për përleshjen me Noizyn"

Tag: Cozman flet për përleshjen me Noizyn

Cozman flet për përleshjen me Noizyn, ja çfarë thotë (Foto)

Reperi Cozman, ka bërë paraqitjen e tij të parë publike pas incidentit me Noizyn. Cozman dhe Noizy ishin përfshirë në një incident fizik dhe të...